zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

NIRVANA – NAJBARDZIEJ NIEDOCENIANA POZYCJA SEKSUALNA

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Wszystkie akrobatyczne pozycje seksualne mają tę samą cechę wspólną – wypróbujesz je tylko raz. Najlepsze pozy seksualne są wygodne, proste i dobrze wspierane, dlatego zdecydowana większość życia seksualnego każdego z nas składa się z wariantów misyjnych , wariantów kowbojki lub zwykłego stylu na pieska . Wszystko inne jest zabawne tylko przez ograniczony czas, zanim stanie się niewygodne, ale także dlatego, że orgazm może być nieuchwytnym zwierzęciem, na które chcesz polować w znajomym terenie.

Ze wszystkich prostych i wygodnych pozycji najbardziej pomijana i niedoceniana jest pozycja Zamkniętego Misjonarza, czasami nazywana także pozą Nirvany (jako oddany jogin, naprawdę pamiętam to imię).

CAŁKOWICIE PRZEOCZONY

Nirvana jest wariantem najpopularniejszej na świecie pozycji misjonarskiej, w której para przechodzi ze zwykłej, tak że kobieta łączy uda, a jej partner rozkłada nogi na zewnątrz.

Nie pamiętam, kiedy po raz pierwszy użyłem go z moją obecną żoną, ale wkrótce zdaliśmy sobie sprawę z wielu korzyści, jakie daje ta poza, więc szybko stała się standardową częścią naszego repertuaru miłosnego. Stanowisko jest na tyle proste, że przez wiele lat wierzyłam, że każda para heteroseksualna cały czas to praktykuje.

Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu odkryłem, że tak naprawdę niewiele innych par to zrobiło, a wielu nawet miało trudności ze zrozumieniem pozy bez narysowania jej, a następnie zaznaczenia partnerów płci męskiej i żeńskiej. Ku mojemu zdumieniu, nawet ilustrowane wydanie Kama Sutry , z którym się natknąłem, nie wspomina o tym (co jest niewiarygodne, biorąc pod uwagę fakt, że opisuje tę samą pozę od tyłu, a nawet mnóstwo raczej bezużytecznych póz).

WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ

Powód tej seksualnej niesprawiedliwości jest prosty – ponieważ włożenie penisa, gdy kobieta ma zamknięte nogi, jest prawie niemożliwe, Nirvana jest pozą, która wymaga przejścia od zwykłego misjonarza. Eliminuje to pary, które nie zmieniają pozycji podczas stosunku, a także takie, które w ogóle nie lubią misjonarza. Ale jeśli nie ćwiczysz tej pozy, naprawdę tracisz długą listę korzyści.

4 X 4 POZA TERENEM

Jako facet, to, co naprawdę lubię w Nirvanie, to to, że mam cztery punkty uziemienia, co daje mi niesamowitą łatwość i swobodę, z jaką mogę kontrolować kąt, głębokość i tempo penetracji. Jeśli jesteś silny i wysportowany, możesz pracować na czworakach przez bardzo długi czas bez uczucia dyskomfortu.

Jeśli jesteś mniej wysportowany lub po prostu masz ochotę podzielić się bardziej intymnym uściskiem ze swoją partnerką, możesz po prostu objąć ją ramionami i nogami i odpocząć. Świetnie sprawdza się również na twardszych powierzchniach, które mają tendencję do ranienia kolan w zwykłym misjonarzu. Ponieważ możesz przenieść cały swój ciężar na kończyny i z dala od ciała partnerki, pozwala to jej na swobodne poruszanie miednicą według własnego uznania i proponowanie pożądanego rytmu pchnięć.

UDERZA WE WSZYSTKIE WŁAŚCIWE MIEJSCA

Chociaż sama poza nie obsługuje bardzo głębokiej penetracji, dla par, które mają tendencję do zmagania się z osiągnięciem orgazmu we współżyciu, może to być prawdziwa zmiana gry. Jeśli partner zmieni tryb penetracji z ruchu liniowego do wewnątrz na ruch okrężny miednicy, zapewni to intensywną stymulację punktu G partnera (chociaż wymaga to przynajmniej średniego poziomu siły i wytrzymałości rdzenia).

Jeśli pragniesz większej stymulacji łechtaczki, mężczyzna może nieco przesunąć swoje ciało w górę, tak aby trzon tworzył tarcie nad łechtaczką podczas penetracji. Łechtaczka nie jest nieprzyjemnie prześwietlona, ​​ciśnienie jest całkowicie modyfikowalne, a penis jest nawilżany za każdym razem, gdy wchodzi do pochwy. Jeśli kobieta nadal ma problemy z osiągnięciem orgazmu, ma do dyspozycji najstarszą sztuczkę w książce – przytrzymanie napiętych mięśni nóg.

DZIAŁA Z RÓŻNYMI ROZMIARAMI

Nirvana zapewnia dodatkowe korzyści partnerom, którzy mają problemy ze zgodnością narządów płciowych, a najlepsze jest to, że działa w obu kierunkach. W przeciwieństwie do wielu pozycji, w których duży penis ma tendencję do powodowania bólu i dyskomfortu poprzez schodzenie zbyt głęboko i uderzanie w szyjkę macicy i inne wrażliwe struktury, w Nirvanie nie będzie to problemem, ponieważ penetracja nie jest zbyt głęboka, a kąt można kontrolować.

A jeśli rozbieżność w rozmiarze idzie w przeciwnym kierunku, partnerka może ścisnąć swoje uda bliżej siebie i wytworzyć dodatkowy nacisk zarówno na penisa, jak i ściany pochwy.

MOŻLIWE WADY

Wadami (jeśli występują) są to, że wymaga pewnego poziomu manewrowania, aby odzyskać penisa, jeśli wypadnie. Jednak po pewnym czasie i doświadczeniu w wykonywaniu pozy możesz nauczyć się przywracać ją bez utraty tempa. Kobieta musi lekko rozstawić nogi, a mężczyzna lekko manipulować kątem penetracji.

Jedynym innym problemem, o którym mogę pomyśleć, jest to, że poza wydaje się po prostu zbyt dobra, aby facet nie wysadził swojego ładunku zbyt wcześnie, jeśli ma jakiekolwiek problemy z kontrolowaniem początku wytrysku. Zawsze uważałem, że najlepszym sposobem, aby temu zapobiec, jest przygotowanie obojga partnerów do długiej i dokładnej gry wstępnej przed seksem z penetracją.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x