zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

INTYMNY I MOCNY: CZY PRÓBOWAŁEŚ POZYCJI SEKSUALNEJ AMAZON?

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Podobnie jak w potężnym amazońskim lesie deszczowym, przyjmowanie pozycji seksualnej w Amazonii sprawi, że ty i twój partner doświadczycie deszczu rozkoszy!

To pozycja seksualna , o której mówi się, że jest niezwykle potężna, szczególnie dla tej na górze, ale została opisana jako niezła ćwiczenie pod względem sprawności i elastyczności.

Ale niech to cię nie powstrzyma przed próbą! W rzeczywistości istnieją różne sposoby, aby cieszyć się amazońską pozycją seksualną, więc pozwól nam przedstawić Ci tę pyskatą i pełną przygód szczyptę pikanterii.

JAKA JEST POZYCJA SEKSUALNA AMAZON?

Pozycja seksualna Amazonki ma miejsce, gdy właściciel penisa (lub dawca penetracji) leży na plecach z nogami podciągniętymi do klatki piersiowej i kolanami razem. Następnie właściciel sromu (lub odbiorca penetracji) przykucnie nad swoim partnerem, z kolanami opartymi po obu stronach tułowia i bioder kochanka.

W ten sposób partnerzy zwrócą się do siebie, a tors biorcy znajdzie się między łydkami dawcy. Voila! Penetracja może wtedy wyjść w całej swej chwale. W tej pozycji bardziej praktyczne jest odbijanie się odbiornika niż szlifowanie.

Ale są jeszcze trzy rodzaje pozycji seksualnych związanych z pozycją seksualną Amazonki…

JAKA JEST POZYCJA SEKSUALNA KLĘCZĄCEJ AMAZONKI?

Pozycja seksualna Amazonki klęczącej jest niewielkim zwrotem akcji w stosunku do oryginalnej pozycji Amazonki. Różnica polega na tym, że odbiorca penetracji klęczy nad swoim partnerem zamiast przysiadać.

Dla niektórych może to być łatwiejsze, ponieważ zmniejsza nacisk na nogi odbiorcy.

JAKA JEST ODWRÓCONA POZYCJA AMAZONA?

Odwrócona pozycja Amazona zaczyna się tak samo, jak pozostałe dwie pozycje, z dawcą na plecach, kolanami do góry i razem.

Ale zamiast kucania lub klęczenia odbierającego w taki sposób, że oboje partnerzy stoją twarzą w twarz, odwracają się, odwracając plecy do twarzy dawcy. Prawie jak seksowna odmiana odwróconej pozycji seksualnej kowbojki .

Ta pozycja jest prawdopodobnie łatwiejsza niż pozycja seksualna Amazon, ponieważ pozwala odbiorcy usiąść na udach partnera.

POZYCJA SEKSUALNA AMAZON DLA GRACZY SOLO

Rzeczywiście, pozycja seksualna Amazon może być używana podczas rutynowej samoopieki! Dla właścicieli sromu możesz złapać dwie poduszki, umieścić zabawkę erotyczną między nimi, a następnie przykucnąć! Odrobina zabawy bez użycia rąk, którą możesz cieszyć się samemu! Polecamy wibrator królika lub może dildo z przyssawką!

JAK WYGLĄDA POZYCJA SEKSUALNA AMAZON?

Chociaż ta pozycja może dać osobie na szczycie poczucie dominacji i władzy, w rzeczywistości może być bardziej stymulująca dla dającego penetrację.

Dzieje się tak dlatego, że jeśli odbiorca jest właścicielem sromu, nie pozwala na dużą stymulację łechtaczki . Faktem jest, że wielu właścicieli sromu wymaga pewnego rodzaju stymulacji łechtaczki, aby osiągnąć punkt kulminacyjny.

Ale istnieje luka…

Partner na dole może stymulować łechtaczkę partnera podczas zabawy, a odbiornik sam może rozkoszować się swoim słodkim miejscem. Alternatywnie, zabawki erotyczne, takie jak wibrujący pierścień dla par lub masażer łechtaczki , to świetny sposób na dodanie tej dodatkowej kuszącej błogości.

CZY POZYCJA SEKSUALNA AMAZON JEST DOŚWIADCZENIEM INTYMNYM?

Pomimo tego, że oboje partnerzy będą wymagać pewnego rodzaju wysiłku i elastyczności, pozycja seksualna Amazon faktycznie zmniejsza możliwości penetracji. Z tego powodu może pomóc w dłuższych i bardziej intymnych sesjach .

Jest również świetny, ponieważ ułatwia kontakt wzrokowy, który dla niektórych może być niezwykle podniecający i intymny. Daje również osobie na szczycie możliwość przejęcia kontroli nad penetracją, pozwalając jej znaleźć najwygodniejszą pozycję.

Kolejną korzyścią z wypróbowania pozycji seksualnej Amazon jest to, że odciąża ona właścicieli penisów, którzy są mniejsi lub świadomi swojego rozmiaru . Dzieje się tak, ponieważ głęboka penetracja nie jest głównym celem tego stanowiska. To, w połączeniu z faktem, że odbiorca penetracji jest w stanie poruszać się w wygodnym dla niego tempie, daje dwoje szczęśliwych kochanków.

INNE ZALETY POZYCJI SEKSUALNEJ AMAZON

Kilka innych powodów, dla których pozycja seksualna Amazon jest niesamowita:

To jest wizualnie erotyczne

To świetna pozycja dla tych, którzy odczuwają ból lub dyskomfort podczas głębokiej penetracji

Pozwala właścicielom sromu cieszyć się podwójną stymulacją , gdy w grę wchodzi zabawka lub ręce

To świetny sposób na wprowadzenie zabawek erotycznych do sypialni

Jeśli osoba dająca penetrację ma wystarczającą siłę rdzenia, aby podnieść tyłek partnera, pozwala to na głębszą penetrację

Daje właścicielom sromu możliwość doświadczania większej mocy i kontroli nad swoją przyjemnością

„Zbyt często nadal myślimy o seksie hetero jako o męskim rządzie i na szczycie. Jest jeszcze inna dynamika władzy w tej pozycji (Amazonka), ponieważ patrzy na nią i to ona kieruje ich przyjemnością” – mówi Antonia Hall, ekspertka ds. seksu i związków oraz autorka.

POZYCJA SEKSUALNA I ELASTYCZNOŚĆ W AMAZONII

Chociaż wspomnieliśmy już, że ta pozycja może być trudna dla niektórych, którzy nie są zbyt elastyczni, dotyczy to również elastyczności penisa.

Niektórzy właściciele penisa mogą nie mieć wystarczająco elastycznego penisa do tej pozycji seksualnej. Jeśli naprawdę się wysilają w nadziei, że zrobią to perfekcyjnie, może to doprowadzić do złamania penisa .

Nasza sugestia? Nie wysilaj się zbytnio, słuchaj swojego ciała i znajdź pozycję, która jest wygodna zarówno dla ciebie, jak i dla twojego partnera.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x