zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

POZYCJE SEKSUALNE NA ŁODZI I PORADY DOTYCZĄCE NIEKTÓRYCH MORSKICH NIEGRZECZNOŚCI

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Dziesięć lat temu linia wycieczkowa Royal Caribbean przeprowadziła intymną ankietę ! Okazało się, że 90% wycieczkowiczów uznało, że uprawianie seksu jest ich największą aktywnością podczas rejsów!

Odkryli również, że 62% uczestników lepiej uprawiało seks na morzu, a 50% stwierdziło, że „wskoczyliby do czynu” w ciągu pierwszych sześciu godzin od zaokrętowania. 58% ankietowanych stwierdziło, że prawdopodobnie spakują drażniącą bieliznę na wyjazd, a 48% stwierdziło, że prawdopodobnie zapakują balsam do ciała na wyjazd!

To są naprawdę seksowne statystyki, prawda? Nie trzeba dodawać, że jest tu trend… ludzie są podekscytowani pomysłem zejścia na morze! Kto by pomyślał? Postanowiliśmy więc oświecić Cię kilkoma bezczelnymi pozycjami seksualnymi na łodzi i kilkoma wskazówkami, jak zacząć… na wypadek, gdybyś chciał wskoczyć na kolejną morską przygodę!

3 POZYCJE SEKSUALNE ŁODZI DO TWORZENIA WŁASNEGO RUCHU W OCEANIE

IŚĆ PO DESCE

„Walk the Plank” opowiada o seksie oralnym i może być jednym z najbardziej niesamowitych doświadczeń z lodzikiem. Niech usiądzie na jednym z siedzeń łodzi, zrelaksowany, niepozorny, być może z rękami owiniętymi wokół krawędzi łodzi. Wtedy jego partner może uklęknąć przed nim, dzięki czemu jest to dość dyskretne dla przechodniów. W ten sposób nie chodzi tylko o to, by mieć to w naturze, ale także o pomysł, by być widzianym. Największym wyzwaniem może być jednak to, że próbuje zachować kamienną twarz z ograniczonymi jękami.

FOTEL KAPITANA

Jeśli tylko ty i twój partner jesteście sami na morzu, dlaczego nie wykorzystać w pełni fotela kierowcy ? Niech partner penetrujący stanie za kapitanem i ciesz się lekkim oślepieniem na stojąco! Może to być jeszcze bardziej seksowne, jeśli kapitan trzyma się kierownicy, wędrując po morzach, czując wszelkiego rodzaju zmysłowe ruchy.

ŻEGLARSTWO STRADDLE

Jeśli jesteś fanem pozycji międzystrefowych , wypróbuj Sailing Straddle! Niech jeden partner usiądzie na siedzeniu, opierając się o brzeg łodzi, z ugiętymi nogami i być może odchylonym do tyłu, aby rozluźnić ręce na burcie. Następnie z rozłożonymi nogami partner może usiąść i usiąść na nim okrakiem.

Właściwie można się z tym cieszyć na dwa sposoby: łatwy i trudny. Łatwiej byłoby, gdyby penetrowany partner siedział bezpośrednio na swoim partnerze, okrakiem na nim z ugiętymi kolanami. Trudniejsza pozycja byłaby dla penetrowanego, aby manewrować swoim ciałem tak, aby jego nogi spoczywały na ramionach partnera, przechylając miednicę w przód iw tył. Ten ostatni spowoduje lekkie kołysanie łodzi, ale nie na tyle, żeby się przewróciła. Tak czy inaczej, po prostu bądź ostrożny.

3 WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UDANEGO SEKSU W ŁODZI

ODPOWIEDNI STRÓJ DO SEKSU ŁODZI

Nie ma żadnych zasad dotyczących tego, co należy nosić, aby odnieść sukces w seksie na łodzi, ale niektóre stroje mogą znacznie ułatwić sprawę niż inne. Na przykład noszenie pełnego stroju, który wymaga rozebrania się, zajmie więcej czasu, ale jeśli wybierzesz stroje takie jak spodnie lub szorty z zamkiem błyskawicznym lub spódnicę, łatwiej będzie po prostu wyjąć/odsłonić narzędzia potrzebne do robienia seksownych fal. Noszenie łatwo zdejmowanych kostiumów kąpielowych też jest dobrym pomysłem, albo jeszcze lepiej: nie ma ubrań , ale raczej materiały, które można owinąć wokół ciała. Rzeczy takie jak ręczniki plażowe lub sarongi to fajny pomysł, ponieważ można je łatwo zdjąć i szybko i bez wysiłku założyć z powrotem. Można nimi również manewrować w taki sposób, aby podczas schadzki większość ciała była zakryta.

UWAŻAJ NA ODŁAMKI

Prawdopodobnie najbardziej nieseksowna rzecz w seksie na łodzi… drzazgi. Jeśli łódź, którą kołyszesz, jest trochę zużyta, prawdopodobnie będzie kilka drzazg. Najlepszym pomysłem byłoby sprawdzenie łodzi przed wejściem na nią, aby znaleźć najbardziej odpowiednie i najbezpieczniejsze miejsce. Możesz też zabrać ze sobą ręczniki lub koc, aby zapewnić sobie odrobinę komfortu i bezpieczeństwa.

RUCH NA OCEANIE

Aby dodać trochę pikanterii swojej żeglarskiej przygodzie, możesz znaleźć miejsce, w którym kilka delikatnych fal rozbije się o ciebie podczas akcji. Pomyśl o tym, jak erotyczne może być dla ciebie uczucie, że łódź kołysze się trochę bardziej z powodu twoich splecionych ciał. Dzięki falom przyjemności i dosłownie falom oceanu będziesz mógł poczuć nowy i ekscytujący rodzaj seksualnego podniecenia i dreszczyku emocji.

Oczywiście możesz dostosować lub wypróbować inne pozycje podczas podróży seksualnej łodzią, ale zależy to od rozmiaru łodzi i tego, czy jesteś sam, czy nie. Jeśli jednak planujesz zrobić się gorąco i ciężko na morzu, zawsze pamiętaj o krajowych przepisach dotyczących gry publicznej, a także o rodzajach ludzi, którzy mogą cię zauważyć. Spotkanie z tego rodzaju problemami może być katastrofalne dla wielu osób, więc poszukaj informacji, zachowaj bezpieczeństwo i pozwól, aby dobre czasy się toczyły.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x